Optimal Solicitors

Kancelaria prawna z Manchesteru

Specjaliści w zakresie pełnej obsługi prawnej, począwszy od odszkodowań za wypadki, przez rozwody, aż po negocjacje biznesowe

Co zrobiłem

UX Design

Strona www

Materiały marketingowe

Konsultacje

rok

2015-2019

Optimal Solicitors

Obserwując rozwój Optimal Solicitors z małego biura w Preston, do dużej kancelarii prawnej w Manchester zatrudniającej ponad 300 pracowników, jestem dumny, że miałem w tym swój udział.

Firma, która rośnie w takim tempie jak Optimal Solicitors wymaga ciągłej uwagi, adresowania zmian przy jednoczesnym utrzymaniu stylu i kierunku obranego na początku.

Marketing

Współpracując z działem marketingu realizowałem szereg projektów promocyjnych i reklamowych dla firmy. Zaprojektowałem również zestaw biznesowej identyfikacji wizualnej.

UX Design

Współpracując z nimi od 2015 roku przeprowadziłem szereg zmian na stronach Optimal Solicitors. Poczynając od kompletnego redesignu starej, niefunkcjonalnej strony, poprzez dodatki w postaci bloga, aż po wstępne sugestie kolejnej wersji serwisu. 

Projekt

Zaprojektowałem i zaprototypowałem ponad 30 podstron dla serwisu Optimal Solicitors zarówno w wersji desktop jak i mobile. 

Strona została zakodowana i zbudowana przez wewnętrznego developera firmy.

I had the pleasure of working with Peter on the design of our website and various types of marketing materials. In day-to-day Peter's approach is to improve user experience by implementing modern solutions, design and combability. The result of his ideas was far better than expected. Peter not only introduced a modern look but also helped to understand the needs of customers, which resulted in better customer conversion through all marketing channels. He is an expert which you are looking for to accomplish your goals.

Jacek Zawieracz

Optimal Solicitors
Chcesz ze mną pracować?
Napisz do mnie
Albo zadzwoń

Poprzedni projekt

Następny projekt