Objective Finance

Doradcy finansowi i kredytowi ze Szkocji

Ubezpieczenia na życie i kredyty na nieruchomości nie muszą być nudne. Entuzjazm, wiedza i chęć pomocy swoim klientom są zaraźliwe i fascynujące. Dlatego z największą przyjemnością realizuję ich najbardziej ambitne pomysły.

Co zrobiłem

UX design

Strona internetowa

Social media

Copywriting

Korekta/edycja

rok

2020/2021

Objective Finance

Pod koniec 2019 roku Łukasz Koguciński z Objective Finance skontaktował się ze mną w celu odświeżenia strony internetowej przed wprowadzeniem planowanej kampanii marketingowej w życie.

Ich poprzednia firma została zrealizowana przez inną firmę. Jednak po 4 latach Objective Finance potrzebowało zmiany i odświeżenia prezentacji on-line.
Firma oczekiwała, że nowy wizerunek strony będzie spójny z pozycją i kierunkiem, w którym podąża, jako specjalisty finansowego na rynku szkockim.

Audyt UX

Przeprowadziłem audyt UX istniejącej strony OF oraz testy użytkowników odkrywając, że architektura informacji jest zbyt rozmyta na wiele podstron. Użytkownicy musieli przechodzić przez wiele stron aby znaleźć interesujące ich informacje.
Moja sugestia to kompletny redesign strony, zmiana architektury informacji, redakcja tekstów, nowy copywriting oraz szata graficzna spójna z brandem.

Projekt

Zaprojektowałem, oraz zbudowałem nową stronę Objective Finance używając nowoczesnego narzędzia Webflow, pozwalającego na kompletną wolność designu (bez ograniczeń szablonów WordPress). Dzięki czemu powstała piękna i nowoczesna strona działająca na wszystkich urządzeniach.

Marketing treści

Dodatkowo dzięki Webflow zbudowałem blog, który na bieżąco aktualizuję i redaguję.

Jedną z największych obaw przedsiębiorcy jest strata czasu lub powierzenie zadania nieodpowiedniej osobie. Jeżeli pragniesz aby Twoja firma rozwinęła się szybciej w sieci, to nie zmarnujesz swoich pieniędzy ani nie stracisz czasu zatrudniając Piotrka. Pracuję z nim od 2015, przez ten czas dobrze go poznałem i udowodnił mi niejednokrotnie, że jest ekspertem w swojej branży.

Łukasz Koguciński

Objective Finance
Chcesz ze mną pracować?
Napisz do mnie
Albo zadzwoń

Poprzedni projekt

Następny projekt