Hej, jestem Piotr

PROJEKTANT UX / Videografer / copywriter / podcaster
Piotr Stasiak, poznajmy się

Projektuję strony www i branding, oraz kręcę video dla polskich firm w UK, które chcą się wyróżnić.

Poznaj moją historię

Nazywam się Piotr Stasiak. Albo, Piotr B. Stasiak. W dowodzie mam dwa imiona, stąd literka B.

Pochodzę z Krakowa. Tam się urodziłem i wychowałem, szwendając się po Krowodrzy, Kazimierzu i starym mieście. A od 15 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuję jako projektant UX.

Ale zanim do tego doszło, studiowałem dziennikarstwo i komunikację społeczną, kręciłem niezależne filmy, oraz pisałem, chociaż głównie do szuflady.

Później pracowałem w teatrze, marketingu i agencji reklamowej przy reklamówkach telewizyjnych. Ba, nawet nakręciłem kilka teledysków. Ale drugim Polańskim nigdy nie zostałem. Nauczyłem się natomiast  projektowania użytkowego i komunikacji wizualnej na potrzeby marketingu.

11 lat temu nakręciłem film dokumentalny o polskich imigrantach w Wielkiej Brytanii i zrozumiałem, że my, jako polska społeczność, możemy i powinniśmy osiągać tutaj więcej.  Dlatego od ponad 10 lat pomagam małym i średnim polskim firmom budować ich markę, oraz poprawiać pozycję w internecie.

Dzięki swojemu doświadczeniu zdobyłem zestaw umiejętności, które mogę teraz wykorzystać, aby pomagać polskim firmom, takim jak Twoja.

Zupełnie jak Liam Neeson w filmie „Taken” 😉

Posiadam szereg pewnych, specjalnych umiejętności, które nabyłem przez lata kariery. Umiejętności, które czynią mnie marzeniem dla ludzi takich jak ty (…)

praca

Jak pracuję

Przede wszystkim z domu. Ale obecnie to żadna niespodzianka

Hashtag #NoCode

Jestem zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań, automatyzacji i ułatwiania sobie życia. Dlatego pracuję w trybie NoCode - używam aplikacji i narzędzi, które pozwalają osiągnąć planowane efekty bez pisania kodu.

Figma + Webflow

Mój zestaw aplikacji do budowania stron: Figma do designu, Webflow do developmentu

  • szybki design
  • możliwość wglądu dla Ciebie
  • prototypowania strony, żebyś wiedział jak strona wygląda i działa przed zbudowaniem
  • budowanie stron bez pisania kodu
  • absolutna kreatywność i wolność twórcza
  • Twoja strona będzie taka jak chcesz, a nie taka, jak szablon pozwala (nie używam WordPressa w ogóle)

Z kim pracuję

Jeśli masz apetyt na zmianę, nie boisz się ryzyka i ambitnych pomysłów, to istnieje duża szansa, że będzie się nam dobrze współpracowało.

Lokalnie/globalnie

Do tej pory pomagałem polskim firmom w Wielkiej Brytanii. Ale niedawny kryzys COVID-19 spowodował, że więcej firm przeniosło się do świata on-line i praca na odległość już nikogo nie dziwi. Zatem, jeśli dystans geograficzny nie jest dla ciebie problemem, to w internecie możemy siedzieć obok siebie.

Piotr B Stasiak projektuje strony
Piotr B Stasiak przy komputerze projektuje UX
Piotr B Stasiak przy komputerze projektuje UX
Chcesz ze mną pracować?
Napisz do mnie
Albo zadzwoń